Opis stanowiska pracy

Revico S.A. jest specjalistyczną firmą zajmującą się kompleksową realizacją zadań w branży elektrycznej i teletechnicznej.

Obecnie do Oddziału Elektromontaż Wrocław poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Zakład Produkcji Urządzeń - Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie oprzewodowania obwodów wtórnych rozdzielnic średniego napięcia,
  • Wykonywanie oprzewodowania szaf sterowniczych i rozdzielnic niskiego napięcia;
  • Montaż konstrukcji rozdzielnic i aparatury średniego i niskiego napięcia,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Uprawnienia SEP – E1

Mile widziane

  • Doświadczenie przy montażu rozdzielnic,

Prezentacja firmy

REVICO S.A. (dawniej Petroeltech S.A.) jest specjalistyczną firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji