FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Elektromonter

Miejsce pracy: Wolsztyn

Opis stanowiska:

• Montaż instalacji teletechnicznych, m.in. SAP, DSO, CCTV i SSWiN

• Montaż instalacji elektrycznych

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – poszukujemy także osób do przyuczenia!

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, w tym wiertarką, wkrętarką itp.

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m (rusztowania)

• Uprawnienia UDT (podnośniki nożycowe/koszowe) – w przypadku braku firma pomaga w ich uzyskaniu

• Prawo jazdy kat. B

• Sprawność fizyczna i dobra kondycja zdrowotna

• Zdolności manualne

Mile widziane:

• Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

• Pracę wyjazdową na terenie całej Polski średnio po 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (powrót na weekendy)

• Transport pracowniczy do miejsca pracy z Wolsztyna

• Zakwaterowanie opłacane przez Pracodawcę

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie przez okres próbny, dalej umowa o pracę na czas nieokreślony)

• Atrakcyjny system wynagrodzenia

• Perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości awansu na wyższe stanowisko

• Wsparcie szkoleniowe

Do końca lipca, w związku z realizacją dużej inwestycji, praca na terenie Wrocławia!

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim u Klienta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.