ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromonter

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
kontakt z nowoczesną technologią
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w dynamicznym zespole
bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karty MultiSport).

Zadania:

budowanie korpusów szaf sterowniczych
montaż okablowania w szafach
podłączanie urządzeń do maszyn
kontrola jakości oraz poprawności wykonanej pracy
wykonywanie pracy zgodnie ze schematem elektrycznym
troska o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

wykształcenie zawodowe, techniczne
doświadczenie zdobyte w obszarze elektryki przemysłowej
umiejętność podstawowej analizy schematów elektrycznych
umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi
własna inicjatywa i chęć rozwoju
dokładność, staranność, precyzja
dyspozycyjność i orientacja na cel
wsparcie procesu produkcji i umiejętność pracy w zespole
mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV - Eksploatacja

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials