ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromonter

Miejsce pracy: Skierniewice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - bony świąteczne, wycieczki, kolonie dla dzieci, dopłaty do wypoczynku urlopowego, pożyczki remontowe/budowlane
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Uprawnienia energetyczne SEP - Eksploatacja Grupa I
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sumienność
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Doświadczenie zawodowe - mile widziane

Zadania:

  • Usuwanie awarii elektrycznych na terenie zakładu
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń oraz instalacji elektrycznych i energetycznych
  • Utrzymywanie pełnej sprawności instalacji elektrycznych i oświetleniowych na terenie zakładu
  • Dokonywanie pomiarów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy