Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Elektromonter

Piastowo, mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

Praca w Piastowie
Wykształcenie: średnie, zawodowe, kierunek: elektromonter, praca na wysokości, świadectwo kwalifikacjne E lub D, 2 lata doświadczenia zawodowego, obowiązki: zanego PUP: - 17.Ogólny zakres obowiązków: ustalanie trasy przebiegu linii wysokiego napięcia pod kątem organizacji budowy i możliwości wykonawczych; ustawianie słupów żelbetonowych i stalowych-kratowych na fundamentach; zawieszanie łańcuchów izolatorów przy użyciu specjalnego sprzętu; rozciąganie przewodów sprzętem mechanicznym - stosowanie wymaganych naciągów i zwisów między przęsłami; zakładanie specjalnych wózków na przewody, przejazd nimi od przęsła do przęsła i mocowanie przewodów do łańcuchów izolatorów (praca bardzo niebezpieczna na dużej wysokości); sprawdzanie łańcuchów izolatorów oraz wymiana uszkodzonych części izolatorów lub całych łańcuchów; wymiana zerwanych przez burze i wichury przewodów, naprawa przęseł słupów kratowych itp.; malowanie konstrukcji stalowych przęseł i słupów po oczyszczeniu ręcznym lub mechanicznym; wykonywanie podłączeń końcowych do stacji transformatorów na bramkach oporowych; montaż linek odgromowych na linii wysokiego napięcia oraz wykonywanie uziemień odgromowych; pomiary uszkodzeń na linii wysokiego napięcia za pomocą lokalizatorów uszkodzeń;obchody linii wysokiego napięcia celem ustalenia usterek; stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. Praca jednozmianowa w godz. 7-15. Zgłoszenia: 609 993 994.

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis