Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak istnieje na rynku konstrukcji stalowych od 2005 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie spółka zatrudnia około 200 osób na umowę o pracę w kraju i za granicą. Posiadamy zagraniczny oddział firmy w Niemczech, gdzie świadczymy usługi spawalnicze, elektryczne oraz wykonanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu zbrojenia dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto oferujemy wykonanie oraz montaż stali zbrojeniowej w postaci koszy dla pali oraz ścian szczelinowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy

  • MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W NOWYCH OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
  • MONTAŻ TRAS KABLOWYCH( KORYTA KABLOWE,RURY PVC,KANAŁY KABLOWE PODŁOGOWE)
  • UKŁADANIE I PODŁĄCZANIE KABLI, PRZEWODÓW ( NN,EiB,KNX,P-Poż)
  • WYKONYWANIE INSTALACJI PODTYNKOWYCH WRAZ Z BRUZDOWANIEM I OSADZANIEM PUSZEK
  • MONTAŻ I PODŁĄCZANIE ROZDZIELNIC NISKIEGO NAPIĘCIA, SKRZYNEK ROZDZIELCZYCH, PUSZEK ROZGAŁĘŹNYCH
  • MONTAŻ I PODŁĄCZANIE URZĄDZEŃ INSTALACJI NISKIEGO NAPIĘCIA I STEROWANIA (DOMOFONY, P-POŻ, ŻALUZJE, KNX, EiB )
  • MONTAŻ OSPRZĘTU ENERGETYCZNEGO (GNIAZDA, WYŁĄCZNIKI, LAMPY, SILNIKI, DOMOFONY, CZUJKI P-POŻ )

Zapewniamy

  • umowę o pracę na pełny etat - oddelegowanie do pracy w Niemczech na 2 lata
  • terminowe wynagrodzenie
  • stawka od 8 ,00 € netto / godz.
  • przejazd z kraju do miejsca zatrudnienia
  • dowóz pracowników z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zakwaterowanie i zameldowanie w Niemczech
  • uzyskanie ubezpieczenia socjalnego i zdrowotnego: A1,EKuz
  • pełną opiekę – pomoc w szerokim zakresie

INFORMACJE DODATKOWE:

  • SKŁADKI ZUS ODPROWADZONE W POLSCE
  • PODATEK PŁACONY W NIEMCZECH
  • MOŻLIWOŚĆ UBIEGANIA SIĘ O KINDERGELD

Wymagania

  • WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE O PROFILU ELEKTRYCZNYM, ELEKTROTECHNICZNYM
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE PRZY PRACACH NA OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, MIESZKANIOWYCH
  • UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH, ELEKTRONICZNYCH, PLANÓW ROZDZIELNIC
  • UPRAWNIENIA W ZAKRESIE EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ DO 1 KV
  • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • SAMODZIELNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".