Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Elektromonter

Niemcy, zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

Praca od zaraz!
dla ELEKTROMONTERA w Niemczech
mamy oferty do różnych miejscowości:
okolice Bremen, Hamburg oraz Norymberga

Wybranemu Kandydatowi gwarantujemy:
• umowę o pracę i długoterminową współpracę,
• opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dodatki za nadgodziny ,
• możliwość otrzymania zaliczki,
• opiekę polskiego biura,
• kompetentnych współpracowników,
• jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
• montaż instalacji elektrycznych w budynkach,
• Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia kierunkowego lub/i uprawnień SEP do 1 kV,
• doświadczenia zawodowego min.3 lata,
• umiejętności czytania rysunku technicznego,
• własnego samochodu (mile widziany).

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo