Opis stanowiska pracy

Habitus International Recruitment Sp. z o.o. KRAZ 12340 świadczy usługi rekrutacji w Polsce i zagranicą.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w zaawansowanych systemach odpylających, wentylacyjnych i grzewczych dedykowanych branży przemysłowej i logistycznej, wyłącznego przedstawiciela włoskiego producenta kabin lakierniczych i śrutowni, świadczącego kompleksową obsługę projektową, wdrożeniową i serwisową dla klientów z branży przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Lublin (woj. lubelskie)

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych;

• Uprawnienia SEP 1kv;

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

• Dyspozycyjność.

Zakres zadań

• Montaż urządzeń przemysłowych typu: systemy odpylające, wentylacyjne, grzewcze, kabiny lakiernicze;

• Praca w terenie, na wysokości.

Oferta

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

• Wynagrodzenie: podstawa plus premia;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Praca w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Habitus International Recruitment z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, będącą agencją zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Prezentacja firmy

O nas <br/> <br/>Habitus International Recruitment to agencja headhunter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne