Opis stanowiska pracy

Energocenter Sp. z o.o. jest spółką działającą od 2004r. Podstawową działalnością firmy są usługi w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Spółka posiada odrębny dział projektowy oraz stworzone w 2010r. laboratorium diagnostyczne.
Obecnie poszukujemy chętnych kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

elektromonter

Obowiązki:
• Wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń elektrycznych na budowach w kraju
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie w zawodzie elektryk
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki
• Prawo jazdy kat B
• Mile widziane uprawnienia SEP
• Dyspozycyjność
• umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat na czas określony
• Stabilne zatrudnienie
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Energocenter Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2004 roku. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis