Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • usuwanie usterek i awarii elektroenergetycznych do 15 kV
  • utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i aparatury elektrycznej
  • wykonywanie pomiarów ochronnych i eksploatacyjnych urządzeń i aparatury elektrycznej

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego E grupa 1
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę w systemie 2 zmian
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja