Opis stanowiska pracy

Elektromonter na realizowanych przez firmę inwestycjach z zakresu inżynierii wodno - ściekowej

Zapraszamy do podjęcia współpracy zarówno kandydatów z doświadczeniem w zawodzie jak i osoby z przyuczenia.

Wymagania podstawowe:

  • umiejętność montażu instalacji elektrycznych w dostępnych na rynku technikach
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość wyjazdów

Wymagania dodatkowe :

  • uprawnienia SEP

W przypadku braku stosownego doświadczenia proponujemy przyuczenie do zawodu - praca jako pomocnik elektromontera.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaangażowania i umiejętności

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne