Opis stanowiska pracy

Do obowiązków wybranych osób będzie należało:

- Montaż i składanie podzespołów urządzeń elektrycznych w oparciu o rysunki
techniczne i schematy elektryczne,
- Instalowanie i okablowywanie elementów elektrycznych,
- Montaż i okablowywanie szaf sterowniczych,
- Uruchamianie i testy zmontowanych urządzeń,
- Zgłaszanie propozycji poprawek i ich wdrażanie,
- Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych,
- Prace serwisowe i drobne prace ślusarsko-montażowe.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, specjalność: Elektryk,
Elektromechanik,
- Wiedza z zakresu elektryki,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Doświadczenie w instalowaniu urządzeń elektrycznych zgodnie z rysunkiem
technicznym i schematem,
- Umiejętności manualne,
- Dokładność, rzetelność,
- Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy,
- Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP.

Prezentacja firmy

Podstawowym profilem działalności Wielobranżowej i Projektowej Spółki z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa, pakiet medyczny, pakiet rekreacyjny
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis