Opis stanowiska pracy

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o. zajmująca się usługami z zakresu elektroenergetyki należy do najbardziej znanych i szanowanych firm w Polsce. Dzięki blisko 70-letniemu doświadczeniu oraz silnej pozycji na rynku z branży elektrycznej realizujemy bardzo szeroką gamę usług projektowych i wykonawczych zlecanych przez Operatorów Sieci Dystrybucyjnych (np. TAURON Dystrybucja S.A., PGE Dystrybucja S.A) oraz prywatnych Inwestorów z całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER
Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca doświadczenie w branży elektroenergetycznej posiadająca uprawnienia SEP wraz z prawem jazdy kat. B. Poszukujemy również osób bez doświadczenia zainteresowanych ww. branżą, chętnych do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich przyszłych kwalifikacji.

Do zadań Elektromontera należy:
- sumienne i rzetelne wykonywanie prac elektroenergetycznych pod nadzorem brygadzisty i kierownika budowy;
- wykonywanie prac budowlano-montażowych w terenie oraz pomieszczeniach zamkniętych (np. stacje transformatorowe, GPZ);
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
- pełna współpraca z innymi pracownikami firmy oraz jej przyszłymi klientami;

Oferta:
- umowa o pracę z możliwością pracy w delegacjach wraz z płatnymi godzinami nadliczbowymi;
- godziny pracy: 6:30 – 14:30;
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz uczestnictwo w szkoleniach w celu ciągłego rozwoju;
- praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole;
- ubezpieczenie grupowe;
- system premiowy;

Wymagania

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości (powyżej 3m);
- punktualność;

Prezentacja firmy

P.W. ELTOR Sp. z o.o. jest firma z 70 letnim stażem wykonującą usługi zl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Miesięcznie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna