Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Elektromonter

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 03-231 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Opis Stanowiska

  • montaż oraz instalacja maszyn i urządzeń elektrycznych
  • okresowe przeglądy techniczne, konserwacja oraz naprawy instalacji elektrycznej oraz kablowej
  • naprawy oraz konserwacja układów automatyki
  • pomiary, próby po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz ocena ich stanu technicznego

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe i/lub doświadczenie w zawodzie
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0"

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą prace w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • wsparcie we wdrozeniu do pracy
  • kursy zawodowe, zdobywanie uprawnień
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.