Elektromonter urządzeń pomiarowych i sterowniczych (m/k)

Trenkwalder

Mielec, podkarpackie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec
Obowiązki:
  • lokalizowanie miejsc awarii linii kablowych,
  • usuwanie awarii i ich skutków,
  • wykonywanie zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie obwodów wtórnych stacji i rozdzielni elektroenergetycznych,
  • wykonywanie pomiarów rozdzielni, kabli i transformatorów,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • wykonywanie zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie urządzeń transmisji danych oraz układów pomiarowo - rozliczeniowych energii elektrycznej.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (profil elektryczny lub pokrewne),
  • prawo jazdy kat B,
  • gotowość do prac na wysokości,
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i telekomunikacji,
  • uprawnienia eksploatacji sieci i urządzeń elektrycznych do 1 KV,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • dodatkowym atutem będzie na pewno doświadczenie oraz uprawnienia do eksploatacji i dozoru sieci i urządzeń elektrycznych powyżej 1KV, uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • premie i bogaty pakiet socjalny,
  • pracę od 7:00-15:00,
  • motywację do pracy poprzez odpowiednie nagradzanie,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji.

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy