Elektromonter - Serwisant systemów sterowania

REDNT Sp. z o.o.

Cieszyn, 43-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wykonywana praca: montaże oraz serwisowanie układów i szaf automatyki oraz sieci i systemów łączności w zakładach przemysłowych oraz zakładach górniczych. Praca głównie w obrębie górnego i dolnego Śląska - nie wymaga dłuższych wyjazdów.

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów
- możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
- bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
- ubezpieczenie na życie oraz NW

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne
- doświadczenie w zakresie montażu szaf elektrycznych, teletechnicznych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie budowy sieci komputerowych lub systemów monitoringu wizyjnego
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość oprogramowania MS Windows i Office
- mile widziane uprawnienia SEP
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, dyspozycyjność, terminowość

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis