Elektromonter \ Serwis

Rex-Pol

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do działu Serwis. Praca związana z montażem maszyn, szaf elektrycznych i automatyki przemysłowej na terenie Polski. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektromonter

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne, o profilu: elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektromechanicznym

- Dobra znajomość zagadnień: elektryki, pneumatyki, automatyki i sterowania,

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Uprawnienia SEP do 1 kV,

- Dyspozycyjność czasowa,

- Prawo jazdy kat B,

- Zdolność do pracy na wysokości

- Umiejętność samokształcenia i angażowanie się w powierzone zadania

- Dokładność i estetyczne wykonywanie swojej pracy

- Kultura osobista i punktualność

- Umiejętność Spawania TIG - będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

- Realizacja prac elektromonterskich, polegających na montażu produkowanych urządzeń u klienta

- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat

- Stabilne zatrudnienie

- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

- Przyjazną atmosferę w pracy

- Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

Prezentacja firmy

Bogaci w solidne doświadczenia projektujemy i produkujemy od 1991 roku e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji