Opis stanowiska pracy

Nasza Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i dystrybucja energii cieplnej na potrzeby odbiorców komunalnych, spółdzielczych, przemysłowych, prywatnych itp. Produktem oferowanym przez S.C.E. Jaworzno III sp. z o.o. jest energia cieplna stosowana do ogrzewania budynków, podgrzewania wody użytkowej oraz do procesów technologicznych w przemyśle.

Aktualnie do naszego Rejonu Eksploatacji Jaworzno poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektromonter Monter

Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Pomiary elektryczne,
  • Obsługa regulatorów pogodowych stacji wymienników ciepła i kotłowni,
  • Obsługa programu pomiarów elektrycznych Sonel PE5,
  • Montaż urządzeń energetycznych na instalacjach ciepłowniczych w budynkach i sieciach ciepłowniczych,
  • Obsługa stacji wymienników ciepła oraz kotłowni gazowych i na paliwa stałe,
  • Obsługa narzędzi ślusarskich np.: przecinarka taśmowa, szlifierka kątowa, gwintownica ręczna i elektryczna, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne elektryczne,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Świadectwo kwalifikacyjne G2-E,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • Otwartość na „nowe rozwiązania i technologie”,
  • Umiejętność obsługi programu pomiarów elektrycznych Sonel PE5,
  • Prawo jazdy kategoria B,
  • Możliwość pracy powyżej 3 m,
  • Dyspozycyjność –praca 3 zmianowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku ; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej TAURON Polska Ener... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna