Elektromonter / Młodszy Specjalista w Zespole Systemów Specjalnych

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa techniczna i eksploatacyjna urządzeń i systemów specjalnych, w szczególności wykonywanie konserwacji, przeglądów i napraw oraz prac montażowych systemów: rękawów pasażerskich, zasilania 400Hz, systemu dokowania samolotów, łączności radiowej, urządzeń kontroli bagażu, bram i drzwi automatycznych;
  • Udział w zadaniach remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez firmy zewnętrzne w zakresie eksploatowanych systemów i urządzeń.
  • Sporządzanie raportów i protokołów z wykonywanych przeglądów i napraw;
  • Organizowanie pracy zgodnie z zasadami bezpiecznej pracy;
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi PPL w zakresie merytorycznej działalności Zespołu.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunki elektryczne, mechaniczne, elektroniczne);
  • Świadectwo kwalifikacji SEP (E) do 1kV lub gotowość do uzyskania uprawnienia;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, sumienność w wykonywaniu obowiązków, skuteczność, dokładność

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 22.02.2020r. za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.