Elektromonter linii wysokiego napięcia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Budowa, modernizacja, eksploatacja linii napowietrznych WN

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku elektromontera liniowego - 3-5 lat
  • Uprawnienia wysokościowe
  • Uprawnienia SEP bez ograniczeń napięcia
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie rotacyjnym na terenie całej Polski - 10 dni pracy/4 dni wolne
  • Dyspozycyjność do pracy również za granicą (kontrakty miesięczne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Ciekawą pracę na budowach za granicą oraz w Polsce
Oferta pracy stałej.

Numer referencyjny: EM/01/20/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.