ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DZWIGOWYCH (NR 2626)

PW HYDROMASZ ROBERT RAMUS

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2626

Obowiązki:

konserwacja, naprawa elementów oraz podzespołów żurawi wieżowych,
Montaż i demontaż żurawi

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • praca na wysokości
  • obsługa elektronarzędzi

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Elektromonter, Elektromechanik

Zawód:

  • Elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie elektyryczne lub elektromechaniczne oraz doświadczenie zawodowe, uprawnienia elektryczne SEP, znajomość budowy silników elektrycznych, znajomość języka rosyjskiego lub języka ukraińskiego, dobry stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości

Miejsce pracy: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 516 786 700 Kontakt w godz. 07:00 - 15:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy