ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).
Illustro Doradztwo s.c.

Dla naszego Klienta - lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu, poszukujemy kandydatów do pracy w delegacji na stanowisko:

Elektromonter Instalacji Przemysłowych

Miejsce Pracy: zagranica, delegacje – praca w różnych krajach

Zakres obowiązków:

  • Praca w delegacji - głównie na terenie Europy zachodniej.
  • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym: układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych itp.
  • Instalacja i podłączanie urządzeń i maszyn produkcyjnych na podstawie schematów elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, elektrotechniczne (lub pokrewne).
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektromontera.
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe.
  • Pełna dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicę.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz ważny paszport.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka stawka godzinowa plus diety oraz premie.
  • Brak dodatkowych kosztów- Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania i dojazdy.
  • Dogodne warunki zjazdów do Kraju (dbamy o to, aby były możliwie częste i regularne).
  • Realizację projektów w międzynarodowym środowisku, w polskiej firmie z tradycjami i 30- letnim doświadczeniem w elektroinstalacjach i mechanice urządzeń produkcyjnych, posiadającej wysoką renomę w Europie i na świecie.
  • Dostęp do profesjonalnego sprzętu i narzędzi pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj teraz".