ELEKTROMONTER INSTALACJI / POMOCNIK MONTERA

TECHNAT IT Zakład Elektryczno-Elektroniczny

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma TECHNAT IT zajmująca się montażem instalacji i osprzętu z zakresu telewizji przemysłowej (CCTV), sieci komputerowych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy   systemy p-poż. i oddymiania, poszukuje pracowników na stanowisko monter instalacji elektrycznych i teletechnicznych / elektromonter / pomocnik montera.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • montaż urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub podstawowa wiedza z zakresu elektryki (pomocnik montera),
  • sprawność manualna (praca z elektronarzędziami),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie i uprawnienia SEP,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności,
  • możliwość samorozwoju,
  • pracę na terenie Poznania i okolic,
  • praca jednozmianowa,
  • niezbędne narzędzia i odzież roboczą.

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Firma TECHNAT IT JAN NATHER ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNY pow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Inne