Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0227

Obowiązki:

Zadania:
- montaż instalacji i urządzeń elektrycznych,
- wykonywanie pomiarów elektrycznych (pomiary ochrony przeciwpożarowej, rezystancji izolacji, elektronarzędzi, uziomów) oraz sporządzanie protokołów z pomiarów,
- przegląd, konserwacja, usuwanie usterek, naprawa instalacji elektrycznych,
- wymiana punków oświetleniowych,
- znajomość i przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia w ramach ZFŚS, premie kwartalne, dodatki okolicznościowe,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)
  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, elektryczne

Zawód:

  • Elektromonter instalacji elektrycznych

Pozostałe wymagania:

  • - świadectwo kwalifikacyjne Grupa 1: Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV, - znajomość budowy i działania urządzeń elektroenergetycznych, - prawo jazdy kat, B, - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Ks. Józefa Schulza 5, 85-315 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Oferty pracy (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o., ul. ks. Józefa Schulza 5, 85-315 Bydgoszcz, z dopiskiem: Rekrutacja lub na adres e-mail: sekretariat@kpec.bydgoszcz.pl do 27 stycznia 2020 roku. Prosimy o dopisanie: Zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy, zamieszczoną na stronie BIP Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Bydgoszczy. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust 2 lit. A ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art.22.1 §1 Kodeksu Pracy) zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym lub innych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. lub: na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Bydgoszczy* *(jeżeli kandydat wyraża chęć uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez KPEC Spółka z o.o.). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy