ELEKTROMONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ (NR 0257)

ENEA SERWIS Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0257

Obowiązki:

Zakres czynności:
- wykonywanie prac związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej,
- obsługa i wykonywanie prac sprzętem specjalistycznym w zakresie posiadanych uprawnień,
- prowadzenie pojazdów służbowych w zakresie posiadanych uprawnień.

Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Pierwsza umowa na czas próbny - 3 mc, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Prawo jazdy B

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - Wykształcenie średnie o kierunku energetycznym, - Pożądana wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznej i energetyki, - Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznej, - Pożądane umiejętności w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych, umiejętności czytania dokumentacji technicznej, - Mile wdziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (przynajmniej do 1 kV), - Prawo jazdy kat. B - Punktualność, dyspozycyjność, sumienność i zdyscyplinowanie.

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kandydaci mogą przesyłać oferty drogą elektroniczną na adres: rekrutacje.serwis@enea.pl W tytule wiadomości proszę wpisać: 02/2021 Elektromonter instalacji fotowoltaicznej Bydgoszcz Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami: Jeżeli zamieszczając swoją aplikację: 1. zamieszcza Pan/Pani w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane niż obejmujące: imię(imiona), nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebiegi dotychczasowego zatrudnienia. 2. w dokumentach rekrutacyjnych zamieszcza Pan/Pani z własnej inicjatywy dane , o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO np. stan zdrowia, przekonania religijne, przynależność do związków zawodowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie, nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a także nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Informacja Administratora danych: 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ENEA Serwis sp. z o.o. z siedzibą Gronówko 30, kod pocztowy 64-111 (dalej: Administrator). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ese.iod@enea.pl. 2. Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym(dalej dokumenty aplikacyjne) będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawami prawnymi przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest: a. wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 22 § 1 Kodeksu pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wobec czego ich podanie jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji; b. podjęcie działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b) RODO; c. dobrowolna zgoda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A) lub art.9 ust. 2 lit. a) RODO; d. ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń pomiędzy Panem/Panią a Administratorem (podstawa prawa: art. 6 ust. 1 lit. f), RODO). 3. Administrator udostępnia Pana/Pani dane osobowe ENEA Centrum sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Górecka 1, 60-201 Poznań, działającą w imieniu Administratora w zakresie świadczonych usług IT, HR, serwisowych, agencyjnych i administracyjnych. Zgodnie z zawartą pomiędzy Administratorem a Enea Centrum sp. z o.o. umową powierzenia przetwarzania danych osobowych, Administrator wymaga świadczenie usług zgodnie z przepisami prawa, wysokiego stopnia ochrony prywatności i bezpieczeństwa Pana/Pani danych osobowych. 4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie na czas trwania procesu rekrutacji., a po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone. 5. Posiada Pan/Pani prawo żądania: a) dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO, b) ich sprostowania w granicach art. 16 RODO, c) ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO, d) ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO, e) przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO, f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO, g) cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody. 6. Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przeslanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: ese.iod@enea.pl. 7. Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy