Elektromonter / elektryk

PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy elektromonterów instalacji elektrycznych.
Praca na budowach na terenie Warszawy i okolic.
Firma gwarantuje stałe zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".
W celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne należy dzwonić na numer stacjonarny do biura firmy i pozostawić dane kontaktowe.

Wymagania

- praktyka w zawodzie elektryka
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
- umiejętność czytania dokumentacji projektowej
- uprawnienia SEP lub równorzędne
- prawo jazdy (mile widziane)

Prezentacja firmy

Rok założenia 1983. Firma stabilna finansowo. Obecnie realizuje k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna