Elektromonter - Elektryk - Pomocnik

PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy elektromonterów i pomocników do pracy na budowie.

Praca polega na montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Obecnie prace instalacyjne wykonywane są w czynnych zakładach przemysłowych oraz w serwerowniach.

Realizujemy prace w Warszawie i okolicach oraz w delegacjach w Polsce.

Podstawowe wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP lub równorzędne
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy mile widziane

Chętnych do podjęcia pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj" lub kontakt telefoniczny z biurem firmy tel. 501142411 - w godz. 08.00-20.00

Wymagania

Prezentacja firmy

Rok założenia 1983. Firma stabilna finansowo. Obecnie realizuje k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna