Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5949

Obowiązki:

konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia
remonty i konserwacje silników elektrycznych 0,4 kV i 6 kV
konserwacje transformatorów i generatorów prądotwórczych
konserwacje baterii akumulatorowych 220 V
remonty i montaże instalacji oświetleniowych oraz gniazd siłowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)
  • praca na wysokości
  • praca w zespole

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : różne doświadczenie zawodowe umiejętność przezwajania silników elektrycznych do 100 kW, naprawa elektronarzędzi

Miejsce pracy: Energetyczna 6, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: "MEGAZEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Energetyczna 6 85-950 Bydgoszcz lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: marzena.zuchowska@megazec.pl lub kontakt tel. 52 372-87-30 - p. Marzena Żuchowska Klauzula informacyjna dla Kandydata, w tym klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej RODO) informujemy, że: I. Administratorem Twoich danych osobowych jest MEGAZEC sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Energetycznej 6 II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: rodo@megazec.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany w punkcie I powyżej. III. Cele i podstawy przetwarzania. Będziemy przetwarzać Twoje dane: 1. w celu przeprowadzenia i zamknięcia procesu rekrutacji na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO). Zgodę możesz wyrazić lub odmówić jej wyrażenia po zapoznaniu się z informacjami tu zawartymi w pkt. X 2. w celach archiwalnych (dowodowych) będących realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO) 3. w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego w tym interesu (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO) 4. w celach analitycznych (lepszego doboru usług do potrzeb naszych Klientów, ogólnej optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o naszych Klientach, analizy finansowej naszej spółki itp.) będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego w tym interesu (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO). IV. Prawo do sprzeciwu 1. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, przetwarzanych w celu i na podstawie wskazanych powyżej. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, istnieją ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. 2. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. V. Okres przechowywania danych. 1. Będziemy przechowywać Twoje dane przez okres 12 miesięcy od zakończenia rekrutacji 2. Jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres 24 miesięcy, tj. 12 miesięcy od przekazania nam danych w celu umożliwienia udziału w przyszłych rekrutacjach i 12 miesięcy w celu określonym w punkcie III.2, III.3, i III. VI. Odbiorcy danych Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom z Grupy PGE, naszym partnerom, czyli firmom, z którymi współpracujemy łącząc produkty lub usługi, zaangażowanych w proces rekrutacji. VII. Prawa osób, których dane dotyczą: Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do: a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii b) sprostowania (poprawiania) swoich danych c) usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania d) przenoszenia danych e) wniesienia skargi do organu nadzorczego VIII. Informacja o dobrowolności podania danych Podanie Twoich danych jest dobrowolne, choć niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji. IX. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji. Nie będziemy wykorzystywać Twoich danych w procesach zautomatyzowanego podejmowania decyzji oraz profilowania. X. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody Bieżąca rekrutacja Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez: MEGAZEC sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Elektromonter/elektryk TAK NIE Bieżąca rekrutacja i rekrutacja na inne stanowiska Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach rekrutacyjnych przez: MEGAZEC sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Elektromonter/elektryk oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez MEGAZEC sp. z o.o. TAK NIE W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Data _________________ Podpis: ________________________

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy