Elektromonter - Brygadzista

MTM Projekt Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Praca na terenie zakładów przemysłowych w zakresie montażu instalacji elektrycznych
  • Podział zadań w podległym zespole oraz kontrola ich realizacji
  • Wparcie merytoryczne podległych pracowników przy realizacji prac
  • Prowadzenie prac zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramem

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MTM Projekt Sp. z o.o. specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze inwesty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis