Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania w bezpiecznym środowisku pracy. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Do Wydziału Fotowoltaiki i Automatyki poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektromonter Automatyki i Pomiarów

Do zadań elektromontera należy:

  • Montaż tras kablowych, kabli i urządzeń AKPiA
  • Wykonywanie testów i pomiarów obwodów AKPiA
  • Udział w pracach rozruchowych

Chcielibyśmy, aby kandydat posiadał:

  • Podstawową wiedzę z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP EG-1
  • Dyspozycyjność - prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane jest doświadczenie zawodowe

Dodatkowo nowemu pracownikowi chcielibyśmy zaproponować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość doszkolenia w zawodzie
  • Kursy zawodowe, szkolenia, zdobywanie uprawnień i certyfikatów np. UDT
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Pakiet socjalny (karty multisport, karnety na basen, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Prezentacja firmy

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice Spółka Akcyjna. <br/>Jako p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja