Elektromonter/ Automatyk

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

-wykonywanie nowych instalacji elektrycznych ,
-układanie tras kablowych,
- układanie kabli ,
-podłączenia w rozdzielnicach głównych i obiektowych,
-montaż oświetlenia podstawowego i awaryjnego

Wymagania

• Uprawnienia SEP kat. E, mile widziane uprawnienia kat. D,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Doświadczenie przy pracach elektrycznych,
• Umiejętność podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic.
• Mile widziane uprawnienia UDT na podnośniki koszowe

Oferujemy:
• Darmowe zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
• Wyposażenie w ubiór oraz narzędzia,
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin,
• Szkolenia pracowników,

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis