Elektromonter - 3200-3700 zł brutto

igus Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Działkowa 121C, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obróbka i montaż przewodów elektrycznych, połączeń i złączy wtykowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • precyzyjne usuwanie płaszczy kabli
  • lutowanie i zaciskanie styków

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza techniczna, umiejętności manualne oraz podstawowa wiedza w dziedzinie elektryki,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej,
  • uczciwość, odpowiedzialność.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem + premie
  • uczestniczenia w budowaniu i tworzeniu nowej hali produkcyjnej i nowego zespołu produkcyjnego w Polsce,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • wsparcie podczas procesu szkoleniowo- wdrożeniowego,
  • pełne wyżywienie w trakcie pracy, obiady
  • bezpłatne kursy językowe (angielski i niemiecki)
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • bezpłatną opiekę medyczną oraz kartę sportową Multisport Plus
  • biblioteczkę firmową
  • rzeczowe nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie do wakacji

Prezentacja firmy

Firma igus Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność na rynku polskim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria