Elektromechanik - zarobki 3000 - 3500 zł brutto

Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DFME konstruuje i produkuje maszyny elektryczne średniej i dużej mocy - generatory i silniki. Poprzez skoncentrowanie się na wybranym segmencie rynku udało nam się wyspecjalizować w produkcji i serwisie maszyn średniej i dużej mocy.

Do obowiązków pracownika będzie należało utrzymywanie stanu technicznego maszyn i urządzeń w pełnej sprawności technicznej.

Diagnozowanie awarii maszyn i urządzeń i usuwanie ich.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne o specjalności elektromechanik lub pokrewne
  • staż pracy 5 lat
  • umiejętność – uprawnienia energetyczne E1 do 1kV, czytanie rysunku technicznego i schematów elektrycznych oraz znajomość automatyki i układów sterowania maszyn i urządzeń
  • inne (wpisać jakie) uprawnienia pomiarowe

Prezentacja firmy

DFME konstruuje i produkuje maszyny elektryczne średniej i dużej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Inne