Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Witnica

Zadania:

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego,
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie ze standardami napraw elektromechanicznych,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacji i remontów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności i ograniczenia zużycia energii.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe ( elektromechanik, technik mechanik, technik elektryk )
  • doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku, zakres prac elektromechanicznych
  • Znajomość budowy maszyn, układów napędowych i pneumatyki
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń ( schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV oraz w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych, energetycznych i cieplnych- WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Bardzo atrakcyjne premie roczne
  • Premie i dodatki z zakładowego funduszu socjalnego
  • Pracę w systemie II zmianowym

Karolina Tatarzyńska 723 220 110

Numer referencyjny: E/01/06/18/GRW/MM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.