WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzorowanie pracy parku maszynowego w tym udział w przeglądach, remontach i konserwacji maszyn
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach
  • aktywne uczestnictwo w programach usprawnień 5S
  • optymalizowanie czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektromechanika, mechanika)
  • min. 2 lata doświadczenia w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym, jak również elektrycznym
  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV
  • znajomość zagadnień, problemów technicznych i zasad programu TPM w zakładzie produkcyjnym
  • podejście proaktywne do wykonywanych zadań
  • szybkie umiejętność szybkiej analizy sytuacji
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o comiesięczną premię
  • pracę w zespole odpowiedzialnym za obsługę nowoczesnej linii produkcyjnej
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze linii o kluczowym znaczeniu dla rozwoju fabryki
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.