Opis stanowiska pracy

• ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów,
• kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
• przeglądy techniczne,
• montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
• utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego,
• wykształcenie kierunkowe,
• znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
• zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive