Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.
Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Tychy ( w pobliżu: Bieruń, Oświęcim, Katowice, Mikołów, Pszczyna, Gliwice, Mysłowice, Żory)

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Montaż szaf sterujących układami automatyki w tym:
  1. Instalacja szaf na urządzeniach,
  2. Montaż i wstępne uruchomienie u klienta,
  • Okablowanie szaf zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie kontroli poprawności i jakości wykonanych szaf elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, automatyka,
  • umiejętność czytania planów elektrycznych,
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową,
  • umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • szkolenia techniczne
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.