Oferta wyróżniona

Elektromechanik

Tychy ( w pobliżu: Bieruń, Oświęcim, Katowice, Mikołów, Pszczyna, Gliwice, Mysłowice, Żory), śląskie

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Montaż szaf sterujących układami automatyki w tym:
  1. Instalacja szaf na urządzeniach,
  2. Montaż i wstępne uruchomienie u klienta,
  • Okablowanie szaf zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie kontroli poprawności i jakości wykonanych szaf elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, automatyka,
  • umiejętność czytania planów elektrycznych,
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową,
  • umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat.B

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • szkolenia techniczne
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy

Specjalizujemy się w budowie i serwisie urządzeń oraz instalacji procesowych do produkcji... płynów. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoką i stabilną jakość urządzeń i usług, profesjonalną obsługę, pomoc i doradztwo techniczne optymalne dla indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową realizację projektu począwszy od usług konsultingowych i inżynierskich, a skończywszy na budowie w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna