ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Usuwanie usterek, problemów technicznych w zakresie: mechaniki, pneumatyki, elektryki, automatyki, hydrauliki
  • Prace zapobiegające usterkom
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów prewencyjnych zgodnie z planem
  • Prace związane z usprawnianiem procesów produkcyjnych
  • Modernizacja maszyn w celu poprawy BHP, ergonomii i wydajności
  • Wdrażanie i zachowywanie standardów 5S i TPM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy! (zakład w Chełmku, 25 km od Tychów)
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość przystąpienia do pakietu benefitów

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub technicznym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych, energetycznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie: zawodowe lub techniczne w kierunku: mechanik, elektryk
  • Dostępność do pracy na zakładzie w Chełmku (dojazd we własnym zakresie)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials