BIURFOL Sp. z o.o.
BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Toruń

OPIS STANOWISKA

  • zapewnianie ciągłości prac produkcyjnych poprzez:
  • bieżący nadzór na instalacjami produkcyjnymi
  • diagnostyka oraz usuwanie bieżących awarii na terenie zakładu
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń
  • planowanie remontów i przeglądów maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie bieżących napraw, remontów i konserwacji zgodnie z harmonogramem utrzymania ruchu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe: mechanik, elektryk
  • znajomość budowy maszyn, układów napędowych, układów elektrycznych
  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia: sieci, urządzenia i instalacje o napięciu do i powyżej 1 kV,
  • doświadczenie w pracy w dziele utrzymania ruchu-mile widziane

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in.:
  1. dofinansowanie do kart medycznych
  2. dofinansowanie do kart rekreacyjnych
  3. karty żywieniowe
  4. bony świąteczne
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku