MasterHR

Elektromechanik

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn, instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Montowanie instalacji, podzespołów i urządzeń elektrycznych,
  • Lokalizowanie uszkodzeń i wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • Sprawdzanie i analizowanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń,
  • Umiejętności modyfikacji w programach PLC będzie dodatkowym atutem.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych - E/Gr.1,
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji, produkcji, elektroniki, elektryki, pneumatyki i mechaniki,
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność,
  • Znajomość PLC i zasad TPM będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Wskazane badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet szkoleń zawodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.