Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej siedem oddziałów w Polsce, będącej wiodącym dostawcą usług obróbki cieplnej na świecie, poszukujemy do jednego z oddziałów kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Nr ref: 12/SUR/2017

Miejsce pracy: Świebodzin

Obowiązki i zadania:

  • Utrzymanie i zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Prowadzenie działań prewencyjnych
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywanych napraw
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zakładu oraz Wydziałem Produkcyjnym
  • Współpracę z firmami serwisowymi.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane min. średnie o kierunku elektromechanicznym)
  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – preferowane.
    Kandydaci z mniejszym doświadczeniem też będą rozpatrywani.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne lub energetyczne
  • Mile widziana wiedza z zakresu metalurgii
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu i planowaniu pracy
  • Odpowiedzialność i umiejętność współpracy w zespole
  • Sumienność i rzetelność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Prawo jazdy kat.B.

Nasz Klient jest otwarty na kandydatów z uprawnieniami energetycznymi wymagającymi odświeżenia.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju w organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku polskim poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Tempo specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych dedyk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Praca na produkcji