Opis stanowiska pracy

Oferta Klienta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe,
  • Uprawnienia SEP min. do 1kV, mile widziane 15kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dyspozycyjność: dyżury, własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis