Work Service Express.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Skawina

Obecnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży produkującej materiały ogniotrwałe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska:

• Praca w Dziale Utrzymania Ruchu Wydziału Produkcyjnego,

• Prace konserwacyjno- remontowe maszyn i urządzeń służących do produkcji,

• Nadzorowanie i sprawdzanie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń (przeglądy bieżące i okresowe).

• Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub zawodowe,

• Min. 2 lata w pracy na produkcji

• Znajomość rysunku technicznego

• Motywacja i zaangażowanie

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat,

• Wynagrodzenie na poziomie 4300 zł/ brutto,

• Premie kwartalne,

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.