Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu przy naprawie maszyn przemysłowych

  • Sumienność, rzetelność, obowiązkowość

  • Znajomość elementów pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność wykonywania prac ślusarskich

Mile widziane

  • Znajomość elementów hydrauliki siłowej

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne 4650 zł NETTO

  • Praca w systemie 3- zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Możliwość nadgodzin

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • 2 darmowe posiłki dziennie

  • Premia regulaminowa do 8% już po pierwszym miesiącu

  • Karta Multisport dofinansowana dla pracowników

  • Premia wakacyjna i świąteczna

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Preferencyjna oferta pakietu medycznego

  • Szkolenia SEP

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy