Agencja Zatrudnienia KS Service

Elektromechanik

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne

OBOWIĄZKI

  • naprawa oraz modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola sprawności automatyki urządzeń
  • naprawa instalacji elektrycznych
  • dbałość o ciągłość utrzymania ruchu na produkcji

WYMAGANIA

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektroenergetyczne do 1kV z zakresu eksploatacji
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • sumienność oraz umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i kompetencje
  • premie świąteczne oraz dodatki w ramach funduszu socjalnego (m.in. dopłatę do urlopu wypoczynkowego)
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.