LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Poznań/Głuchowo
Nr ref.: 0024235
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Do Twoich codziennych zadań będzie należeć:
  • Nadzorowanie pracy urządzeń oraz środków transportowych, zabezpieczenie ich ciągłej pracy wykonywanie napraw sortera oraz okresowych przeglądów
  • Ścisła współpraca z przełożonym w kwestii realizacji projektów tj. przeróbki, modyfikacja usprawnienia
  • Dozór prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne,
  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem zakładu na polecenie Supervisorów Utrzymania Ruchu.
  • Dbałość nad powierzonymi narzędziami, urządzenia oraz sprzętem.

Oczekiwania:

  • Posiadasz wykształcenie technicznie (min. Zasadnicze lub średnie techniczne kierunek elektryka, elektrotechnika, mechatronika)
  • Uprawnienia SEP typu E do 1 kV
  • Potrafisz analizować schematy elektryczne
  • Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w zawodzie (mile widziane doświadczenie w zakresie elektromechaniki oraz mechaniki)
  • Przynajmniej w stopniu podstawowym znasz aplikacje biurowe (Outlook, Excel)
  • Jesteś osobą łatwo nawiązującą nowe relacje, potrafisz pracować pod presją czasu, a ponadto zwracasz uwagę na szczegóły w pracy i jesteś osobą rzetelną.

Oferta:

Możemy Tobie zaoferować:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego + premie (premia uznaniowa 7% oraz premia regulaminowa 13%, dodatek za godziny nocne +30%)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym 7/15; 15/23; 23/7
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku technicznym u jednego z liderów branży
  • Wiele dodatków pozapłacowych w tym:
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • szkolenia
  • ubezpieczenie na życie i na wypadek niezdolności do pracy
  • i wiele innych…

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.