ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Namysłów

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta, umowa o pracę na pełny etat, stawka 23 zł brutto za godzinę
  • Premia miesięczna do 30%
  • Benefity:
    - Opieka medyczna
    - Ubezpieczenie z dopłatą do składki przez pracodawcę
    - Karta MultiSport
    - Pracowniczy Program Emerytalny
    - Deputat pracowniczy w postaci produktów klienta - lodów
    - ZFŚS + karta Benefit

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym
  • Znajomość układów automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość j. angielskiego

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie napraw awaryjnych i planowanych maszyn i urządzeń
  • Naprawy układów automatyki maszyn i urządzeń zakładowych
  • Wymiany uszkodzonych elementów oświetlenia w budynkach i na zewnątrz

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy