Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko

ELEKTROMECHANIK

Poszukujemy również chętnych osób do przyuczenia - posiadających doświadczenie na stanowisku elektryka/mechanika

Lokalizacja: Mysłowice

Twoje obowiązki:
- Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie usterek
- Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
- Konserwacja maszyn i urządzeń
- Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia kandydata - ustalamy indywidualnie
- Ubezpieczenie grupowe
- Karty Lunch Pass, Karty Multisport
- Parking pracowniczy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- Uprawnienia SEP do 1 kV
- Dyspozycji do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- Doświadczenie na stanowisku elektryka/mechanika/elektromechanika - min. rok

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji