Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK z uprawnieniami SEP1kV
Miejsce pracy: Moszna Wieś
Numer ref.: MECH/MW

Czas pracy:
- 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu,
- trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Obowiązki:
- wykonywanie prac technicznych i gospodarczych na terenie Centrum Sortownia,
- konserwacja urządzeń technicznych w Centrum Sortownia.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 3469,00 zł brutto + premia,
- odzież roboczą.

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka,
- uprawnienia SEP typu „E” do 1 kV,
- uprawnienie na kierowanie wózkiem widłowym (niezbędne do prowadzenia konserwacji wag na wózkach),
- doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu napraw urządzeń,
- umiejętności analizy schematów elektrycznych,
- podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Exel),
- komunikatywność, orientacja na szczegóły i rzetelność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka