ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Łowicz

Jesteś absolwentem technikum lub politechniki?
Posiadasz wykształcenie związane z elektryką lub mechaniką?
A może jesteś doświadczonym elektrykiem i poszukujesz pracy?

Nasz klient zapewni Ci wynagrodzenie w pełni uzależnione od posiadanych przez Ciebie kompetencji!

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, remontów maszyn i urządzeń oraz wszelkich napraw zapewniających ich sprawność oraz gotowość do eksploatacji
  • Przestrzeganie terminów napraw i konserwacji linii produkcyjnych, dokonywanie wpisów do kart kontrolnych opracowanych wg zakładowego systemu HACCP i standardów IFS i BRC
  • W przypadku konieczności wykonywanie napraw podczas procesu produkcji
  • Dbałość o istniejący budynek produkcyjny, jego otoczenie oraz infrastrukturę firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe związane z elektryką bądź mechaniką
  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z zakresu przeglądów, konserwacji, remontów maszyn i urządzeń
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP 1 KV
  • Dobra organizacja pracy, zdolności techniczne, odpowiedzialność, dokładność

Co mamy Tobie do zaoferowania?

  • Stabilne zatrudnienie w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym na terenie Łowicza
  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zautomatyzowany park maszynowy oraz kontakt z nowoczesną technologią
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne)
  • Możliwość wyrobienia uprawnienia SEP oraz pakiety szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials